www.cvonline.hu

Host/Hostess

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 1161090

Amennyiben szeretnél egy professzionális, aktív és nyitott szemléletű, szakmai környezetet biztosító szilárd alapokon nyugvó vállalat tagja lenni, csatlakozz hozzánk az alábbi munkakörben:
Feladatok:

  • Szaktanácsadó munkájának segítése
  • Vásárlók megszólítása, figyelemfelkeltés
  • Szolgáltatások bemutatása
  • Érdeklődők elkísérése a Szaktanácsadói pulthoz

Elvárások:
  • Érdeklődsz a műszaki termékek vagy a banki szféra iránt
  • Tettre kész és elszánt a személyiséged
  • Egyedülállóan, érthetően kommunikálsz

Juttatások:
  • Munkavállalók megbecsülése, elismerése
  • Előrelépési lehetőség
  • Olyan juttatási csomag, ahol órabérben átszámolva átlag nettó 700- 1500 forint között keresnek munkatársaink
  • Lehetőséged van a munkaidődet meghatározni
  • Részvételi lehetőség a Fejlesztési Programunkban
  • Képzések/tanfolyamok díjtalan biztosítása
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér

Előnyök:
  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalattal rendelkezel, ennek hiányában segítünk a betanulásában

  • Ha meggyőztünk, hogy érdemes nálunk dolgozni, akkor kérlek, küldd el jelentkezésed a megadott e-mail címre, hogy megismerhessük egymást!