www.cvonline.hu

Host/Hostess

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 1084035
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket.

Legyél Te a következő!

Feladatok:

  • debreceni rendezvényen papír karszalag osztása az érkező vendégeknek (épületen belül)

Elvárások:

  • betöltött 18. év
  • nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • kötelező öltözék: fehér ing/blúz és sötét színű nadrág/szoknya

Munkaidő: 2016. október 07. (péntek) 14:00-20:00

Amit kínálunk

  • alkalmi munkalehetőség
  • diákbér: bruttó 639 Ft/óra

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!