www.cvonline.hu

Host/Hostess

Hozzáadva: 2017.11.18.
Hirdetés azonosító: 1055292

Idén ismét új helyszínre költözik AlfaCity! Két év Esztergom, öt év Monostori Erőd, és két év Balatonfüred, több mint 6000 Alfa Romeo és 30 ezer vendég után után új helyszínt kerestünk a következő, jubileumi AlfaCitynek. Nem hagyjuk el a Balatont, de nagyobb, és több programlehetőséget kínáló helyszínt választottunk a 10. AlfaCity helyszínéül. Zánkán, az egykori úttörőtábor területén a csodás autók és az alfás barátok mellett nem sok időd lesz unatkozni! Ha mégis kiszellőztetnéd a benzingőzt (vagy a gázolajat), színes programok közül válogathatsz.
Feladatok:

  • Beléptetés
  • Szórólaposztás
  • Boltban való segédkezés
  • Karszalagosztás
  • Parkoltatás

Elvárások:
  • 8 óra munka vállalása

Juttatások:
  • br. 800-850 forintos órabér
  • Autós munkakörnyezet
  • Kiváló csapat
  • Fergeteges hangulat

  • Küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre vagy jelentkezz nálunk telefonon: 70/6655-251. (Ha nem vesszük fel visszahívunk)

Munkavégzés helye:
  • Zánka