www.cvonline.hu

Host/hostess

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 1045512

munkatársakat keresünk az ország minden pontjáról
Feladatok:
  • Szórólapozással a vásárlók megszólítása egy hipermarket áruházban
  • Felkelteni a vásárlók figyelmét az értékesítendő termékek iránt
  • Az érdeklődőket az értékesítő munkatárshoz kísérni

Elvárások:
  • Minimum a 18. éves (idősebb pályázók jelentkezését is várjuk)
  • Jó kommunikáció illetve kapcsolatteremtő készség

Juttatások:
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér

  • Amennyiben a kínált pozíció felkeltette az érdeklődését és úgy érzi, hogy minden elvárásunknak megfelel, kérjük, küldje el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát „hostess” jeligével!

Munkavégzés helye:
  • Vecsés

Egyéb információk:
Munkavégzés helye: Ország nagyobb városai Egyéb információ: Kezdés megbeszélés alapján Munkaidő: Napi 9 óra Munkanapok száma: 3-5 munkanap/hét, akár hétvégi beosztással
Kategória
Értékesítés / Kereskedelem
Régió
Pest