www.cvonline.hu

Host/hostess pénzügyi területre

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.09.15.
Hirdetés azonosító: 1077154

Magyarország egyik legismertebb multinacionális kereskedelmi áruházláncának üzleteibe munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Vásárlók megszólítása
  • Vásárlói igények megismerése és feltárása
  • Ügyfelek tájékoztatása és segítségnyújtás
  • Pénzügyi és biztosítási termékek ismertetése

Elvárások:
  • Proaktív személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Ápolt, igényes megjelenés
  • Könnyen teremt kapcsolatot

Juttatások:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Megbízható, stabil vállalati háttér
  • Előrelépési lehetőség
  • Országosan pályázható
  • Ingyenes szakmai továbbképzések, végzettségek biztosítása

Előnyök:
  • Értékesítési tapasztalat
  • Magabiztos, megnyerő személyiség

  • Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel a fentebb leírtaknak és szeretne egy változatos munkát végezni, kérjük, a város megjelölésével küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címünkre.