www.cvonline.hu

Host/Hostess munkatársakat keresünk!

  • A hirdetés 866 napja lejárt

Host/Hostess
munkatársakat keresünk!

Nem számít a végzettséged, de még az sem, hogy nő-, vagy férfi vagy! Csak és kizárólag a rátermettséged!

Elvárásaink veled szemben:

  • Ne félj megszólítani embereket!
  • Kommunikálj jól!
  • Legyél lendületes, dinamikus személyiség!
  • Legyél tanulékony és megbízható!
  • Mosolyogj sokat!
  • Legyél idősebb 16 évesnél!

Leendő feladataid:

  • Szólíts meg minél több vásárlót egy hipermarket áruházban, ösztönözd őket kártyaigénylésre!
  • Ajánld és mutasd be a pénzügyi partner által elérhető szolgáltatásokat, termékeket!
  • Kísérd oda a potenciális érdeklődőket az értékesítő kollégához!

Egyéb információ:

  • Munkaidő napi 8 óra
  • Munkanapok: november és decemberi hétvégékre (péntek, szombat, vasárnap)
  • Bérezés: nettó 500 Ft / óra+ ösztönző bérezés a kérelmek után (nettó 300 Ft / db)
  • Bejárási költségtérítés: más városból történő bejárás esetén
  • A jobb munkavállalóknak további munkát biztosítunk

Hipermarket áruházaink: Budaörs, Budakalász, Soroksár, Dunakeszi, Csepel, Csömör, Óbuda, Albertfalva, Törökbálint, Solymár, Maglód, Fót, Szeged, Szolnok, Debrecen, Miskolc I, Miskolc II, Kecskemét, Székesfehérvár

Helyek Magyarország
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő