www.cvonline.hu

Host/Hostess munka

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 724327
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket.

Legyél Te a következő!

Ezúttal telekommunikációval foglalkozó partnerünk kecskeméti üzletébe keresünk diákot, aki a beérkező ügyfelek nyilvántartását végzi.

Feladatok:

  • Beérkező ügyfelek számlálása
  • Nyilvántartás vezetése
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos jogviszony
  • Pontosság, precizitás
  • Betöltött 18. életév

Munkaidő: január 6. (hétfő) és január 11. (szombat) között 5 nap vállalása elvárt, ami 1 hétvégi nap és 4 munkanap 08:00-17:00-ig

Amit kínálunk

  • bruttó 750 Ft/óra
  • igényes munkakörnyezet

Amennyiben tudod vállalni a munkát a megadott feltételekkel, jelentkezz rá regisztrációt követően a honlapunkon keresztül. Fényképes önéletrajzot ne felejts el feltölteni, mert jelentkezésed csak így lesz érvényes.

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Játssz velünk Te is!

December 31-ig gyűjts össze minél több Szuper Órát, legyél Te a hónap LEGszorgalmasabb, LEGkreatívabb Mind-Diákja és szállj harcba a 100.000 Ft értékű Tanulmányi támogatásért! A részletekért kattints a következő linkre: Link megjelenítése!