www.cvonline.hu

Hostess/Host/Értékesítő

  • A hirdetés 1243 napja lejárt

Az egyik legnagyobb áruházláncba keresünk munkatársakat pénzügyi termékek promóciójának támogatására

feladatra.

Nem csak fiatalok jelentkezését várjuk!

Feladatok:

  • Áruházi vásárlók megszólítása
  • Piacvezető pénzügyi termékek ajánlása
  • A kapcsolódó minimális adminisztráció pontos elvégzése

Elvárások:

  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Pontos, megbízható munkavégzés

Előny:

  • Értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú szakirányú pénzügyi végzettség, vagy MNB (PSZÁF) hatósági vizsga

Amit kínálunk:

  • Folyamatos, hosszú távú együttműködés
  • Versenyképes díjazás
  • Karrierlehetőség

Munkavégzés helye: országszerte több városban is kínálunk munkalehetőséget

A megbízás teljesítésének ideje: Megbeszélés szerint, rugalmas beosztás

Jelentkezni fényképpel ellátott önéletrajzzal, a kiválasztott város és a pozíció feltüntetésével a levél tárgyában az alábbi e-mail címen lehet.