www.cvonline.hu

Hostess/Host

  • A hirdetés 1184 napja lejárt

Az egyik legnagyobb magyar áruházláncba keresünk munkatársakat pénzügyi termékek promóciójának támogatására

feladatra.

Nem csak fiatalok jelentkezését várjuk!

Feladatok:

  • Áruházi vásárlók megszólítása
  • Piacvezető pénzügyi termék ajánlása
  • A kapcsolódó minimális adminisztráció pontos elvégzése

Elvárások:

  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Pontos, megbízható munkavégzés

Előny:

  • Értékesítésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Folyamatos, hosszú távú együttműködés
  • Versenyképes díjazás
  • Karrierlehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, Békéscsaba, Budaörs, Debrecen, Dunaújváros, Eger, Gyöngyös, Győr, Kaposvár, Kecskemét, Miskolc, Nyíregyháza, Pécs, Siófok, Szeged, Szekszárd, Székesfehérvár, Szombathely, Tatabánya, Várpalota, Vecsés, Veszprém, Zalaegerszeg

A megbízás teljesítésének ideje: Megbeszélés szerint, elvárás lehet, hogy akár hétvégén is..

Jelentkezni fényképpel ellátott önéletrajzzal, a fenti felsorolásból kiválasztott város megjelölésével az üzenet tárgyában, az alábbi e-mail címen.