www.cvonline.hu

Hostess

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.08.25.
Hirdetés azonosító: 996384
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Link megjelenítése

Ezúttal egri telekommunikációs partnercégünkhöz várjuk diákok jelentkezését, hostess pozícióra az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • szórólapok és akciós kuponok osztása
  • ügyfelek tájékoztatása a megújult üzletről

Elvárások:

  • nappali tagozatos aktív vagy passzív jogviszony
  • ügyfélorientált szemlélet
  • pontos, precíz munkavégzés
  • kiváló kommunikációs készség
  • ápolt, igényes megjelenés

Munkaidő: 14:00-18:00

Amit kínálunk

  • alkalmi munkalehetőség
  • igényes munkahelyi környezet
  • diákbér: bruttó 604 Ft/óra

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és feltöltöd fényképes önéletrajzodat (doc vagy pdf formátumban).

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!