www.cvonline.hu

Hostess

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.30.
Hirdetés azonosító: 986535
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal a Budapest Bank részére keresünk diák munkavállalót hostess munkatársi pozicióra az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Ügyfelek tájékoztatása és koordinálása
  • Sorszámosztás
  • Adatrögzítés

Elvárások:

  • nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • hosszabb távú ráérés
  • legalább heti 3 - 4 alkalommal történő munkavállalás
  • monotonitás tűrés
  • pontos, precíz munkavégzés
  • kiváló kommunikációs készség
  • ápolt, igényes megjelenés

    Munkaidő: Hétfőtől péntekig 9:00 - 17:30, minimum heti 3 - 4 alkalomal történő munkavállalás kötelező

Előnyt jelent:

  • heti minimum 30 óra vállalása

Amit kínálunk:

  • igényes, multinacionális munka környezet
  • rugalmas beosztás

Amennyiben a munka felkeltette érdeklődésedet, Link megjelenítése után várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.