www.cvonline.hu

Hostess

Hozzáadva: 2017.08.25.
Hirdetés azonosító: 971574

Zalaegerszeg székhelyű partnercégünk számára keresünk motivált, lelkes diákmunkatársat az alábbi munkakörbe:

Hostess

Feladatok:
  • termék bemutatón való aktív részvétel
  • Előny: divat szeretete
  • dolgozó munkatársak segítése
Elvárások:
  • jó kommunikációs készség
  • határozott jellem
  • kedvesség
Munkavégzés helye:
  • Zalaegerszeg
Kapcsolat:
Jelentkezését fényképes, részletes szakmai önéletrajz megküldésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk, a tárgy mezőben a pozíció (Hostess-Zalaegerszeg) megjelölésével.