www.cvonline.hu

Hostess

  • A hirdetés 785 napja lejárt

Épületgépészeti partnerünk részére keresünk új kollégát határozott időtartamra az alábbi pozícióba:

Hostess

Feladatok:

-          Nyugat-magyarországi partnerüzletek felkeresése

-          Demo desk felállítása, termékek ajánlása

-          érdeklődők adatainak felvétele

Elvárások:

-          B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű

-          utazási hajlandóság

-          jó megjelenés, magabiztos fellépés

-           kiváló kommunikációs készségek

-          közvetlen stílus

Munkaidő:

-          reggel 07:00-tól 11:00-ig

-          a munkavégzés határozott időtartamú, 10 napig tart

-          Munkakezdés időpontja: 2015. március

Amit kínálunk:

-          kiemelkedő bérezés

-          útiköltség térítés

-          szükség esetén szállás biztosítása

-          munkavégzést megelőző képzés

-          beválás esetén hosszabb távú megbízás lehetősége

Munkavégzés helye:

-          Nyugat-Magyarország

Szombathely

Győr

Kaposvár

Veszprém

Zalaegerszeg

Nagykanizsa

Székesfehérvár

Sopron

Pápa

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.