www.cvonline.hu

Hostess

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.30.
Hirdetés azonosító: 889103
lejárt

Dolgozz a Mind-Diák-nál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal hostess munkát kínálunk veszprémi üzletközpontban.

Feladatok:

  • kiállított autó promotálása, bemutatása az érdeklődőknek
  • regisztráció és adatgyűjtés

Elvárások:

  • nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony
  • igényes, csinos megjelenés
  • pozitív személyiség
  • hétvégi munkavállalási hajlandóság (Szo-V: 10-18)

Jelentkezni lehet:

  • A Link megjelenítése honlapon regisztrációval
  • Vagy személyesen az irodánkban naponta 10-16h között (Veszprém, Budapest u. 8.).