www.cvonline.hu

Hostess

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 867803
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Feladatok:

  • sajtok kóstoltatása
  • emberek megszólítása

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • kommunkikatív, mosolygós, kedves hozzáállás az emberekhez
  • ápolt megjelenés

Munkaidő: Október 16. 11.00-15.00, 11.45-15.45, 12:30-16:30

Előnyt jelent:

  • egészségügyi kiskönyv

Amit kínálunk:

  • Alkalmi munkalehetőség
  • Munkabér:bruttó 700 Ft/ óra
  • 4 órás munkarend

Regisztrációt követően a honlapon keresztül lehet jelentkezni FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZ feltöltésével! Kérjük, hogy különös gondot fordítsatok az adatok kitöltésére és a munkaidőhöz illeszkedő ráérés megadására.