www.cvonline.hu

Hostess

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.29.
Hirdetés azonosító: 859819
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Feladatok:

  • - Hostess tevékenység, promócióban való aktív részvétel
  • - Kérdőívezés, közvélemánykutatás
  • Munkavégzés ideje: 2014.10.08-09. 08-17 óráig

Elvárások:

  • - Kiváló kommunikációs készség
  • - Mindkét nap vállalása
  • Előnyt jelent:

  • - Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Amit kínálunk

    • Bruttó 830 Ft/óra diákbér
    Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

    Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

    Játsz Te is velünk!

    Játsz velünk ismét Tanulmányi támogatásért!
    A részletekért kattints a következő linkre: Link megjelenítése