www.cvonline.hu

Hostess

  • A hirdetés 1102 napja lejárt

Az il Bacio di Stile üzletházban a világ vezető divat márkái mutatják meg kínálatukat, több mint 5.000 négyzetméteren, három emeleten. Az épület földszintjén stílusos modern kávézó, szintenként 8-10 brand, a legfelső szinten csodálatos panorámával rendelkező étterem és bár nyújt felejthetetlen élményt az ide látogatóknak. Olyan üzletházat építettünk, ahol a termékek, és a kimagasló szerviz elegye varázsolja ünnepé a vásárlást.

Munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:

Hostess

Feladatok és felelősség:

  • Foglalások kezelése, telefonos kapcsolattartás a vendégekkel,
  • Aktív részvétel a vendégek fogadásában, asztalhoz kísérésük,
  • Vendégigények meghatározása, kérdések megválaszolása,
  • Udvarias és professzionális kommunikáció a vendégekkel és kollégákkal.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • Folyékony, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • Igényes, kiváló megjelenés,
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret,
  • Megbízhatóság, önállóság, precizitás,
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • Vevőorientált attitűd.

Amit ajánlunk:

  • Kiemelten igényes környezet és szemléletmód,
  • Kiváló légkör egy fiatalos, lendületes csapatban,
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat,
  • Versenyképes jövedelem.

Előnyt jelent:

  • Külföldi szakmai tapasztalat,
  • Vendéglátói területen szerzett szakmai tapasztalat.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet,az alábbi linken várjuk jelentkezésedet!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol