www.cvonline.hu

Hostess

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 802204
lejárt

Dolgozz a Mind-Diák-nál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Feladatok:

  • szórólap terjesztés a Kisüsti Pálinkafesztiválon
  • emberek megszólítása

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • eper jelmez viselése
  • mosolygós, pozitív hozzáállás

Munkaidő: április 18-21., előre megbeszélt időpontokban

Előnyt jelent:

  • jó kommunkiációs képesség
  • a négy nap vállalása

Amit kínálunk:

  • Diákbér: bruttó 600Ft/óra
  • Alkalmi munkalehetőség
  • Barátságos légkör

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!