www.cvonline.hu

Hostess

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.05.29.
Hirdetés azonosító: 764684
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!
Ezúttal telekommunikációs területen működő multinacionális parterünk budapesti irodáiba keresünk diákokat.

Feladatok:

  • Betérő ügyfelek fogadása,
  • érdeklődők tájékoztatása,
  • ügyfélhívó kezelésében segítség nyújtás,
  • szórólapok, tájékoztatók osztása,
  • egyéb hostess tevékenység ellátása az irodavezető utasítása alapján.

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony,
  • jó kommunikációs képesség,
  • megbízhatóság, pontosság,
  • nyitott személyiség,
  • határozott fellépés
  • min. 3 hónap vállalása

Munkaidő: hétfőtől szombatig legalább heti 24 óra vállalása kötelező, a napi munka 9-15 valamint 15-21 között zajlik, előre egyeztetett beosztás szerint.

Előnyt jelent:

  • Keddi és csütörtöki műszak vállalása

Amit kínálunk

  • Igényes, multinacionális munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő
  • Bruttó 600-660 Ft. órabér

Amennyiben felkeltette figyelmed a pozíció, és tudod vállalni a megadott feltételek mellett, akkor jelentkezz rá a regisztrációt követően.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is.