www.cvonline.hu

Hostess

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.26.
Hirdetés azonosító: 740732
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Feladatok:

  • kérdőívezés
  • felméréskészítés

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos jogviszony
  • kultúrált megjelenés
  • jó kommunikációs készség

Munkaidő: 2014.01.22 (Szerda) 8:30 - 19:00

Amit kínálunk

  • 1071 Ft/óra

Amennyiben szeretnéd vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítéset követően.