www.cvonline.hu

HOSTESS RECEPCIÓS

  • A hirdetés 312 napja lejárt

Budapesti belvárosi irodaházba keresünk

munkatársat

Feladatok:

  • Vendégek, ügyfelek fogadása
  • Bejövő telefonhívások, faxok, postaküldemények kezelése
  • Egyéb adminisztratív jellegű feladatok ellátása

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:

  • Irodaházi recepción szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat

Jelentkezés bérigénnyel ellátott, fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő