www.cvonline.hu

Hostess munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.08.25.
Hirdetés azonosító: 857689
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

A magyarországi távközlési piac több mint 15 éve kiemelt szereplőjének kecskeméti telephelyén kínálunk hostess diákmunkát.

Feladatok:

  • Ügyfelek fogadása, tájékoztatása
  • Szórólapozás

Elvárások:

  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • 18. életév betöltése
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Ápolt, igényes megjelenés
  • Elsősorban kedd délutáni és péntek délelőtti ráérés

Munkaidő: kedd 12.00-18.00 között, pénteken 08.00-12.00 közötti időszakban

Amit kínálunk:

  • Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Munkaidő: hétköznap napi 6-8 óra (08:00-18:00 óra között)

Amennyiben a munkát legalább 3 hónapig el tudod vállalni, jelentkezz regisztráció után a Link megjelenítése oldalon. Önéletrajz feltöltése mindenképpen szükséges!