www.cvonline.hu

Hostess munka

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 996392
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket.

Legyél Te a következő!

Ezúttal egy vezető bevásárlóközpont számára keresünk vállalkozó szellemű fiatalt promóciózásra.

Feladatok:

  • Vásárlók megszólítása
  • Adategyeztető lapok kitöltése a vásárlókkal
  • Ajándéktárgyak átadása, adminisztrálása

Elvárások:

  • aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
  • betöltött 18. életév
  • igényes megjelenés

Munkaidő: 2015. november 18-19. (szerda-csütörtök) 09.00-17.00-ig

Amit kínálunk

  • bruttó 800 Ft-os órabér
  • utazási költségtérítés
  • vidám munkavégzés

Amennyiben tudod vállalni a munkát a megadott feltételekkel, jelentkezz rá Link megjelenítése követően a honlapunkon keresztül.

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!