www.cvonline.hu

Hostess munka

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 882766
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel

Feladatok:

  • Hostess tevékenység, promócióban való aktív részvétel,
  • termékek népszerűsítése,
  • ajándéktárgyak átadása

Elvárások:

  • Nyitott személyiség,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Magabiztos, talpraesett megjelenés,
  • Vásárlók kedves, barátságos fogadása

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bruttó 600 Ft/óra
  • Alkalmi munkalehetőség
  • Várhatóan 4 órás munkavégzés

Munkavégzés helyei, időpontjai:

  • Békéscsaba - 2014. december 12.
  • Csorvás - 2014. december 4.
  • Orosháza - 2014. december 4.
  • Kondoros - 2014. december 5.
  • Szabadkígyós - 2014. december 5.
  • Nagyszénás - egyelőre nem ismert

 Amennyiben a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!