www.cvonline.hu

Hostess munka

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 1003956
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Feladatok:

  • Vásárlóknak nyereményjáték felajánlása
  • Adatrögzítés
  • Statisztika készítése
  • Eladó munkájának segítése

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív jogviszony megléte
  • Igényes megjelenés
  • Önállóság

Munkaidő: december 28-30-ig 08:00-18:00 (A zárás időpontja forgalomfüggő, így eltólódhat 20:00-ig a munkavégzés)

Előnyt jelent:

  • Hostesskedésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bér: bruttó 700 Ft/óra

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg vagy a E-mail cím megjelenítése címre küldött e-maillel, melyben névvel és telefonszámmal tudsz jelentkezni!

Játssz velünk Te is!

Dolgozz nálunk minél többet 2015. november 1. és 2016. január 31. között és tiéd lehet a szuper nyeremények egyike! Részletek: Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítésediakoknak/jatek