www.cvonline.hu

Hostess munka szegedi fesztiválon

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 914444
lejárt

Dolgozz a Mind-Diák-nál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Feladatok:

  • szórólap terjesztés szegedi pálinkafesztiválon
  • emberek megszólítása

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • plüss eper jelmez viselése
  • mosolygós, pozitív hozzáállás
  • jó kommunikációs készség

Munkaidő: március 5-8., előre megbeszélt időpontokban ( várhatóan hétköznap 15:00-21:00-ig, hétvégén 11:00-19:00-ig); eső esetén az osztás elmaradhat

Amit kínálunk:

  • Alkalmi munkalehetőség

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat, és töltesz fel egy aktuális önéletrajzot!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!