www.cvonline.hu

Hostess munka Pécsett

  • A hirdetés 1148 napja lejárt
Távközléssel foglalkozó cég üzleteibe keresünk mosolygós, kommunikatív diákokat!

Feladatok:
  • az üzletbe betérő ügyfelek eligazítása és tájékoztatása,
  • szórólapok osztása,
  • befizetési alternatívák ajánlása,
  • visszahozott berendezések (modem) átvétele.
Elvárások:
  • nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony,
  • határozott fellépés,
  • proaktivitás,
  • barátságos személyiség,
  • kommunikatív,
  • ügyfélorientált gondolkodásmód,
  • heti minimum 3 nap vállalása.
Előny:
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • heti 5 nap vállalása.
Munkavégzés helye:
  • Pécs
Egyéb:
  • Bér:bruttó 700 Ft/óra
  • Munka időtartama:
  • 2014. augusztus 25-től szeptember 30-ig ( kérlek csak akkor jelentkezz, ha a teljes időtávot tudod vállalni!)
  • Munkaidő:
  • Hétfőtől-péntekig 9:00-17:00 óráig
  • Munkavégzés helye:
  • Pécs, Árkád Bevásárlóközpont
Kapcsolat:
Fényképes önéletrajzod várjuk a E-mail cím megjelenítése email címre. Kérlek tüntesd fel, ,hogy heti hány napot tudnál vállalni. Leveled tárgya legyen: HOS-UP2.
Jelentkezésed tárgytalannak tekintjük, ha a fenti adatokat nem tünteted fel!