www.cvonline.hu

Hostess munka- Monor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.03.01.
Hirdetés azonosító: 884850

Távközléssel foglalkozó cég üzleteibe keresünk mosolygós, kommunikatív diákokat!

Feladatok:

  • az üzletbe betérő ügyfelek eligazítása és tájékoztatása
  • szórólapok osztása
  • befizetési alternatívák ajánlása
  • visszahozott berendezések (modem) átvétele

Elvárások:

  • nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony
  • határozott fellépés
  • proaktivitás
  • barátságos személyiség
  • kommunikatív
  • ügyfélorientált gondolkodásmód

Előny:

  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bér:
  • Bruttó 700 Ft/óra

Munkavégzés helye:

  • Monor

Egyéb:

  • Munkaidő:
  • Hétfő: 8.00 - 18.00
  • Kedd - Péntek: 8.00 - 16.00

Kapcsolat:
Fényképes önéletrajzod várjuk a E-mail cím megjelenítése email címre. Kérlek tüntesd fel, hogy előre láthatólag mely napokat fogod tudni vállalni( avagy kb hány napot hetente)!!! Leveled tárgya legyes HOS-MON!
Jelentkezésed tárgytalannak tekintjük, ha a fenti adatokat nem tünteted fel!