www.cvonline.hu

Hostess munka Egerben

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 911022

Keresünk aktív nappali tagozatos diákokat hostess munkára.

Feladatok:
  • Az üzletbe betérő ügyfelek eligazítása
  • Ügyintézést nem igénylő tájékoztatás
  • Befizetési alternatívák ajánlása
Elvárások:
  • Nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony
  • Határozott fellépés
  • Proaktivitás
  • Barátságos személyiség
  • Kommunikatív
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
Előny:
  • Angol nyelvtudás
Egyéb:
  • Munkavégzés ideje:
  • 2015. február 23-tól március 6-ig minden hétköznap 08:30-tól 17:00-ig.
Kapcsolat:
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen lehet: E-mail cím megjelenítése

A leveled tárgya legyen: hostess_eger