www.cvonline.hu

Hostess munka - 6 hetes időtartamra

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 756958

Nemzetközi pénzintézet megbízásából keresünk munkatársat kampány időszakban az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • kihelyezett ügyfélszolgálati pultban történő munkavégzés,
  • ügyfelek kérdéseinek személyes megválaszolása,
  • pontos tájékoztatás, információátadás részükre,
  • pénzügyi termékek kiajánlása,
  • értékesítés-orientált ügykezelés,
  • egyéb ad hoc feladatok.
Elvárások:
  • középfokú végzettség,
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (hostess/ recepció),
  • kiváló kommunikációs és gyors problémamegoldó készség,
  • üzleties, jó megjelenés,
  • ügyfélorientált gondolkodásmód,
  • precíz, önálló munkavégzés.
Amit kínálunk:
  • önálló munkavégzési lehetőség, kihelyezett ügyfélszolgálati pultban,
  • időszakos munkalehetőség, kiemelt kampány támogatására,
  • fix bérezés: bruttó 952 Ft/ óra (+ vasárnapi pótlék),
  • kezdés: március 3.- 6 hetes munkavégzéssel.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, 15. kerület, Asia Center kereskedelmi üzletközpont
  • Munkaidő:
  • Heti 4 nap: H, K: 11.00-19.00, SZO, V: 10.00-18.00
  • Referencia szám: HO-02
Kapcsolat:
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése email címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével.