www.cvonline.hu

Hostess Key Account Manager

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.11.16.
Jelentkezési határidő: 2016.11.28.
Hirdetés azonosító: 1076472
lejárt

Key Account Manager
Multinacionális partnerünk számára keresünk Hostess Key Account Managert budapesti irodájukba.

Megbízónk Európában vezető az instore és ambient média megoldások területén. Jelenlegi szolgáltatásaikat egy saját hostess csapat felállításával bővítik , így Key Account Managerként felelős leszel ezen szolgáltatások FMCG cégek felé irányuló értékesítéséért.

Feladataid közé fog tartozni:
- Új potenciális FMCG ügyfelek megszerzése és folyamatos kapcsolattartás a már meglévő ügyfelekkel
- A hostess csapat szolgáltatásainak teljes körű értékesítése
- A hostess szolgáltatások ellenértékének megállapítása
- Promóciók szervezése
- Szoros együttműködés a sales csapattal és a hostess koordinátorral

A pozíció betöltéséhez szükséged van:
- Meglévő FMCG ügyfélkörre
- Account manageri háttére
- Felsőfokú végzettségre
- Erős értékesítési attitűdre
- Eredmény- és sikerorientált látásmódra
- Angol nyelvtudásra

Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmed és tapasztalatod, képzettséged megfelel az elvárásoknak, magyar és angol nyelvű önéletrajzoddal jelentkezz a hays.hu weboldalon.