www.cvonline.hu

Hostess hosszú távon

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 913531
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket.
Legyél Te a következő!

Feladatok:

  • rendezvény helyszínének előkészítése, díszítés
  • vendégfogadás

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • kommunikatív hozzáállás
  • ápolt megjelenés

Munkaidő:  március 15-től hosszú távon, 2műszakos munkarend (05.00-14.00; 14.00-24.00), hétfő és vasárnap között

Kizárólag azok jelentkezését várjuk akik hosszú távon is el tudják vállalni.

Amit kínálunk:

  • Alkalmi munkalehetőség
  • Munkabér:bruttó 700 Ft/ óra

Link megjelenítésekövetően a honlapon önéletrajz feltöltésével, illetve személyesen az irodánkban önéletrajz leadásával.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerőseid érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével oszd meg velük a facebookon is!