www.cvonline.hu

Hostess - Győr (Referenciaszám: OE-1410)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2016.04.06.
Hirdetés azonosító: 1010529

Feladatok:

  • Vásárlók barátságos üdvözlése, igényfelmérés, szakszerű tájékoztatás
  • A vásárló osztályra kísérése, szaktanácsadó kollégához irányítása
  • Kiegészítők és kapcsolt termékek és/vagy szolgáltatások ajánlása
  • Törzsvásárlói kör kialakítása, vevőelégedettség növelése
  • A vásárlói igények folyamatos felmérése, az igények, észrevételek továbbítása a szaktanácsadók és az osztályvezető felé
  • Leltározásban való aktív részvétel

Elvárások:

  • Jó kommunikációs készség
  • Kiemelten ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Sikerorientáltság
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség
  • MS Office (Excel, Word) felhasználói szintű ismerete

A munkáltató ajánlata:

  • Azonnali munkába állási lehetőség
  • Modern, multinacionális környezet
  • Teljes munkaidős munkaviszony
  • Egy műszakos munkarend

Munkavégzés helye: Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. a Media Markt részére keres főállású munkatársat hostess munkakörre.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése-email címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó OE-1410-es referenciaszámot!

Részletes tájékoztatásra a 06 20 331 18 01-es telefonszámon, valamint személyesen Győrben az Attila utca 6. szám alatt van lehetőség.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Régió Győr
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő