www.cvonline.hu

Hostess és karbantartói munka Dunakeszin!

  • A hirdetés 823 napja lejárt

Hostess munka (adatrögzítés, promóció):

12.01.-23.
10:00-18:00-ig, és 13:00-21:30-ig

Karbantartói munka (kosarak összetologatása, visszáru, vállfák gyűjtése):

12.05-07., 12.12-23.
06:00-14:30, és 13:00-21:30-ig

Munka időpont: Időpontok a leírásban!

Munkavégzés helye: Pest megye, Dunakeszi

Bérezés: bruttó. 600 Ft/óra

Elvárás

Nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony, tagság az iskolaszövetkezetben

Helyek Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Zöldség árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...
Budapest

Minőség ellenőrzési csoportvezető

Randstad Hungary Kft.

Holland tulajdonú kis munkagépekkel foglalkozó ...

Junior GERMAN Speaking Dispute Management and Collection Specialist

You are a bright talent with excellent communic...