www.cvonline.hu

Hostess állásbörzén

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 1035373
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Élj a lehetőséggel!

Ezúttal hostess munkakörbe várjuk jelentkezéseteket a nyíregyházi állásbörzére.

Feladatok:

  • Állásbörzén kiadványok osztogatása, regisztrációs űrlap kitöltetése álláskeresőkkel
  • Információadás az álláskeresőknek (előre egyeztetett szöveg)
  • Könyvjelző és szóróanyagok elhelyezése ÁllásStart első oldalához
  • Regisztrációs lapok postára adása – vagy irodába elvitele (plusz 1 vagy 2 óra)

Elvárások:

  • betöltött 18. év
  • nappali tagozatos, aktív/passzív hallgatói jogviszony
  • kiváló kommunikációs készség
  • magabiztosság, kedves és mosolygós személyiség
  • ápolt, igényes megjelenés

Munkaidő: 04.19. kedd 9:30-16:00

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • bruttó 1000 Ft-os órabér
  • alkalmi munkalehetőség