www.cvonline.hu

Host / Hostess

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 814551

Munkatársakat keresünk hipermarket áruházakba hosszú távra

Feladatok:

  • Vásárlók megszólítása hipermarket áruházakban
  • Különböző termékek ajánlása, bemutatása a vásárlók részére
  • Érdeklődés felkeltés a termékeink iránt

Elvárások:

  • Magabiztos, határozott, kezdeményező személyiség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Bankszerű, elegáns ruházat/megjelenés

Amit kínálunk:

  • Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Rugalmas beosztás
  • Akár másodállásban is végezhető

Egyéb információ:

  • Munkaidő: 10-19
  • Munkanapok száma: 3-5 munkanap/hét, akár hétvégi beosztással

Munkavégzés helye:

  • Országos