www.cvonline.hu

Host-Hostess

  • A hirdetés 1363 napja lejárt

Feladatok:

  • Vásárlók megszólítása hipermarket áruházakban szórólapozással
  • Különböző termékek ajánlása a vásárlók részére

Elvárások:

  • Magabiztos, határozott, proaktív személyiség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Bankszerű, elegáns megjelenés

Amit kínálunk:

  • Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Rugalmas beosztás
  • Akár másodállásban is végezhető

Egyéb információ:

  • Munkaidő: 10-19
  • Munkanapok száma: 3-5 munkanap/hét, akár hétvégi beosztással

Munkavégzés helye:

  • Országos

Diákok jelentkezését is várjuk!

Amennyiben a kínált pozíció felkeltette az érdeklődését és úgy érzi, hogy minden elvárásunknak megfelel, kérjük, küldje el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát Hostess jeligével, és a kívánt munkavégzés helyének megjelölésével a lenti e-mail címre Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük.