www.cvonline.hu

Hosszú távú Adminisztratív munka rugalmas beosztásban

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.08.24.
Hirdetés azonosító: 730550
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Feladatok:

  • általános irodai adminisztráció
  • adatrögzítés
  • iktatás
  • posta előkészítése

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos jogviszony
  • monotonitástűrés
  • pontosság
  • precizitás
  • fél év vállalása

Munkaidő: Hétfőtől péntekig, napi 4 óra, hosszútávon.

Amit kínálunk:

  • bruttó 655 Ft/óra diákbér
  • igényes munkakörnyezet

Amennyiben felkeltette figyelmed a munka és szeretnéd vállalni, akkor jelentkezz rá Link megjelenítése követően fényképes önéletrajz feltöltésével.