www.cvonline.hu

Horvát nyelvű ügyfélszolgálati munkatárs

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.27.
Jelentkezési határidő: 2016.09.28.
Hirdetés azonosító: 1075790

Neves hazai online és offline kereskedelemmel foglalkozó partnerünkhöz keresünk horvát nyelvű ügyfélszolgálati munkatársi pozícióba felsőfokú horvát nyelvtudással rendelkező, talpraesett munkatársat!

Feladatok:

-Kapcsolattartás az ügyfelekkel, beérkező hívások és üzenetek kezelése
-Garanciakezelési és fordítási feladatok
-Naprakész termékismeret fenntartása
-Operatív termékadminisztrációs feladatok elvégzése a weboldalon
-Ügyfél-reklamációk kezelése, az ügyfél-elégedettség megtartása

Elvárások:

-Horvát nyelv felsőfokú ismerete szóban és írásban egyaránt
-Kereskedelmi szemlélet
-Minimum középfokú végzettség és felhasználói szintű számítógépes ismeretek
-Terhelhetőség, kiváló kommunikációs készség, ügyfél-orientáltság
-Nagyfokú önállóság, konstruktív, segítőkész hozzáállás
-Proaktivitás, tanulékony személyiség
-Ügyfélszolgálatban szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

-Versenyképes jövedelem
-Kihívást jelentő, felelősségteljes munkakör
-Szakmai fejlődési lehetőség
-Fiatal, dinamikus csapatban való munkavégzés

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a