www.cvonline.hu

Horeca üzletfejlesztő

  • A hirdetés 615 napja lejárt

Főbb feladatok

  • Új vevők felkutatásában való aktív részvétel
  • Közreműködés szerződések megkötésében
  • Közvetlen és közvetett rendelés indukálás, biztosítva a folyamatos áruellátást
  • Meglévő partnerekkel való kapcsolattartás, azok túraterv szerinti látogatása
  • Merchandising tevékenység, biztosítva a termékek láthatóságát, a vállalati irányelvek szerint
  • Javaslattétel a megfelelő árak kialakítására, biztosítva azok megjelenítését az üzletben és az ét- és itallapon
  • A folyamatban lévő promóciók és Trade Marketing akciók végrehajtása
  • A tökéletes bolti végrehajtás biztosítása a fenntartható versenyelőny elérése érdekében

Munkakör betöltésének feltételei

  • Kiváló értékesítési és tárgyalási készség
  • Asszertív kommunikációs készség
  • Versenyszellem, eredményorientáltság
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Képesség önálló munkavégzésre
  • Vevőorientált szemlélet
  • Microsoft Office ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Kereskedelmi végzettség
  • 1-3 év FMCG, preferáltan HoReCa területi képviselői tapasztalat

A jelentkezés gombra kattintva.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol