www.cvonline.hu

HORECA TERÜLETI KÉPVISELŐ

  • A hirdetés 709 napja lejárt

A MUNKAKÖR CÉLJA:

Meghatározott földrajzi területen felel a hozzá tartozó HoReCa partnerekért, náluk a szerződéses feltételek betartatására ügyel. A saját területe szakértője, ismeri a területén található HoReCa partnereket, akvizícióra javasol új üzletet a felettesének. Eléri, hogy a Vállalat termékeinek elérhetősége, forgalma nőjön a céloknak megfelelően. Végrehajtja a marketing aktivitásokat, és információval látja el a vállalatot, valamint a partnereket.

FŐ FELADATOK/ FELELŐSSÉGI KÖRÖK:

  • Meglévő partnerekkel való kapcsolattartás, azok túraterv szerinti látogatása
  • Új vevők felkutatásában való aktív részvétel
  • Közreműködés szerződés megkötésében (ha szükséges)
  • Közvetlen és közvetett rendelés indukálás, biztosítva a folyamatos áruellátást
  • Merchandising tevékenység, biztosítva a termékek láthatóságát, a vállalati irányelvek szerint
  • Javaslattétel a megfelelő árak kialakítására, biztosítva azok megjelenítését az üzletben és az ét- és itallapon
  • A folyamatban lévő promóciók és Trade Marketing akciók végrehajtása
  • A tökéletes bolti végrehajtás biztosítása a fenntartható versenyelőny elérése érdekében

ELVÁRÁSOK:

  • Kereskedelmi végzettség
  • 1-3 év FMCG, preferáltan HoReCa területi képviselői tapasztalat
  • Asszertív kommunikációs készség
  • Kiváló értékesítési és tárgyalási készség
  • Képesség önálló munkavégzésre
  • Eredményorientáltság
  • Vevőorientált szemlélet
  • Microsoft Office ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

ELŐNYT JELENT:

  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás

(Ezek megléte esetén pályakezdők jelentkezését is várjuk.)

  A "Jelentkezés" gombra kattintva.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Pest
Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol