www.cvonline.hu

HoReCa Területi képviselő

  • A hirdetés 446 napja lejárt

Magyarország egyik vezető, gasztronómiai fogyasztóeszközöket forgalmazó partnerünk számára keresünk

HoReCa Területi képviselőt - Budapest és Pest megye

területére

A leendő kolléga főbb feladatai lesznek:

  • A területen lévő HoReCa egységekkel (éttermek, cukrászdák, hotelek, szórakozóhelyek), közétkeztetési és egyéb vendéglátóipari egységekkel történő magas színvonalú, eredményes kapcsolattartás.
  • A partner üzletek teljes körű kezelése: látogatása, szerződéskötés, promóciók szervezése.
  • A vállalat által kitűzött mennyiségi és értékbeli forgalmi, profit célok teljesítése.
  • Új partnerek akvirálása.
  • Új lehetőségek és megoldások keresése, a piaci trendek és a költségtényezők figyelembe vételével.
  • Beszámolók, riportok készítése.

A leendő kollégával szembeni elvárások:

  • Aktív, kiváló kapcsolat a partnerekkel.
  • Területi értékesítésben szerzett több éves szakmai tapasztalat.
  • Kiváló tárgyalási, prezentációs képesség és meggyőző erő.
  • Eredményorientált szemléletmód, nyitottság, jó együttműködő képesség.
  • Számítógépes (MS Office) ismeretek.
  • B kategóriás jogosítvány.
  • Első 2 hónap betanulás vállalása a budapesti raktárban

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Több éves releváns területen szerzett szakmai tapasztalat.
  • Angol nyelvtudás.

Amit kínálnak:

  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség.
  • Dinamikus, sikerorientált vezetői csapat.

Fizetés:

  • Az első 3 hónapban, amikor a betanítás tart cég raktárában: 130.000.- nettó/hó, majd utána 150.000.- nettó/hó + jutalék + céges autó + laptop + telefon.

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését és szakmai tapasztalata megfelel az elvárásoknak, kérem küldje el önéletrajzát Szemán Zoltán részére a a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő