www.cvonline.hu
HoReCa Key Account Manager
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.11.04.
Jelentkezési határidő: 2015.11.10.
Hirdetés azonosító: 986193
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Partnerünk 15 éves tapasztalattal rendelkezik a nemzetközi, prémium kategóriás élelmiszer termékek importjában és hazai forgalmazásában. Működésük lefedi az ország egész területét a kiskereskedelemben és a HoReCa szegmensben egyaránt.
A cég Gasztro értékesítésének (kávé, tea) irányítására keresünk új kollégát HoReCa Key Account Manager pozícióba.

Főbb feladatok:
-Kulcs vevőkkel való kapcsolattartás
-Új vevők felkutatása, szerződések előkészítése
-Értékesítési terv kidolgozása és végrehajtása
-Üzletkötők és területi képviselők munkájának irányítása
-Kapcsolattartás a külföldi beszállítókkal
-Riportolás az ügyvezető felé

Követelmények
Elvárás:
-Felsőfokú végzettség
-Magabiztos, aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
-HORECA értékesítésben szerzett tapasztalat elengedhetetlen
-Nemzetközi cégnél ill. nemzetközi márkát képviselő cégnél szerzett tapasztalat
-Számítógépes ismeretek - Excel megbízható használata
-Budapesti vagy környéki lakhely preferált

Amit ajánlunk:
- Stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező, magyar tulajdonú cég
-Versenyképes jövedelem és juttatási csomag (alap+bónusz)
-Vállalati autó, laptop, telefon