www.cvonline.hu

Horeca képviselő

  • Company_icon Mocca Team Kft.
  • Location_icon Debrecen, Hajdú-Bihar
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 17 napja lett aktiválva

A Mocca Team Kft.

Értékesítési és/vagy értékesítési vezetői tapasztalattal rendelkező

munkatársat keres Kelet-Magyarország területére.

Feladatok:

  • a cég HoReCa üzletágának fejlesztése, koordinálása, üzleti célkitűzések elérése
  • folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel
  • új partnerek felkutatása, termék- és szolgáltatás értékesítés
  • ajánlatok készítése
  • szerződéskötés
  • heti terv és beszámolók, havi, heti kimutatások  határidőre történő elkészítése a cég vezetése felé

Amit nyújtunk:

  • stabil vállalati háttér
  • ismert világmárka képviselete
  • céges autó, mobil telefon, laptop
  • megegyezés szerinti bérezés

Elvárások:

  • Debreceni vagy Debrecen közeli lakóhely
  • nagyfokú rugalmasság, terhelhetőség
  • vendéglátás területén szerzett tapasztalat
  • kiterjedt ügyfélkör, lehetőleg HoReCa kapcsolatrendszer
  • értékesítésben szerzett több éves tapasztalat
  • kiváló tárgyalókészség, prezentációs gyakorlat
  • MS Office készség szintű használata
  • üzleties megjelenés

Amennyiben szeretne egy dinamikusan fejlődő vállalkozás  munkatársa lenni, fényképes önéletrajzát és motivációs levelét várjuk.

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Key account manager, Területi képviselő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű