www.cvonline.hu

Honlap szerkesztő

  • Frissítve 20 napja

KOMPEL Kft Importáló és forgalmazó nagykereskedés
az alábbi állás betöltésére keres munkatársat:

Szeretsz böngészni az interneten? Ismersz különböző típusú böngésző szoftvereket?
Böngésszél weboldalunkon, tölts fel új tartalmakat, hogy segíts más internetes felhasználóknak termékeink megismerését.

Feladatok:

  • honlapjaink karbantartása, tartalmak feltöltése. (wordpress)
  • hírlevelek készítése. (joomla, acymailing)
  • kreatív javaslatokkal a termékek értékesítésének elősegítése

Követelmények:

  • középszintű angol nyelvtudás
  • prezentációs ismeretek (ms office, adobe photoshop, illustrator)
  • felhasználói szintű tartalomkezelő rendszer ismeret (wordpress, joomla)
  • gépelés készség, kiadványszerkesztés

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • karrier lehetőség
  • teljes munkaidő
  • jól működő cég biztos háttere

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 1105 Vaspálya utca 20/A.

Az állásra jelentkezés módja:

  • Fényképes életrajzát küldje el a "Jelentkezés" gombon keresztül.
  • Web: www.kompel.net
Munkavégzés helye Budapest, 1105 Vaspálya utca 20/A.
Kategória IT / Informatika, Marketing / Reklám / Média / PR
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest