www.cvonline.hu

HOLNAP MENEDZSERE PROGRAM

  • A hirdetés 73 napja lejárt

Menedzser Ház Kft. JNK-Szolnok megyei igazgatósága hálózatbővítés kapcsán keres pályázókat:

A HOLNAP MENEDZSERE PROGRAM

 pozícióba.

Elvárások:

  • Lehetőség szerint felsőfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs készségek
  • Érdeklődés új technológiák alkalmazása iránt
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeretek
  • Dinamikus, célorientált személyiség
  • Értékesítésben/pénzügyi területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Igényes, munkakörnyezet
  • Nemzetközi hátterű képzési és mentori rendszer
  • Karrier út magasabb pozíció felé, térítésmentes szakmai képzések
  • Hosszutávú versenyképes jövedelem, vonzó jutalom utak
  • Induláskor kimagasló kezdő  juttatások

Feladatok:

  • Értékesítési csoport vezetése, fejlesztése
  • Pénzügyi tanácsadó kollégák irányítása, támogatása
  • Új kollégák mentorálása, betanítása
  • Értékesítés, irányítási döntések meghozatala

Munkavégzés helye: JNK-Szolnok megye egész területe.
Irodáink: Szolnok, Jászberény, Törökszentmiklós, Mezőtúr, Karcag, Tiszafüred, Kunszentmárton

Jelentkezését e-mailben kérjük a lenti e-mail címre.

Jelentkezési határidő: 2017. március 01.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Alapítvány / Non-profit
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő