www.cvonline.hu
Holnap Menedzsere Program
AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.
Frissítve : 2016.02.15.
Jelentkezési határidő: 2016.03.16.
Hirdetés azonosító: 1019493
lejárt

Lépj be az Aegon megbízott partnerének csapatába!

Az Aegon Magyarország sikereiben, dinamikus jelenlétében a piacon kimagasló szerepe van a megbízott értékesítési csapatnak, tanácsadóknak, menedzsereknek egyaránt. Kiemelt fontosságú számunkra, hogy kellemes, inspiratív munkakörnyezetet, vonzó kereseti lehetőséget, közvetlen hangulatot teremtsünk valamennyi munkatársunk számára.Hogy sikeres légy a jövőben épp olyan fontos számunkra, mint minden ügyfelünk, akikért dolgozunk.Az Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt az alábbi pozícióba várja a jelentkezéseket

Főbb feladatok:

Az álláshoz tartozó elvárások:

Amit kínálunk:

Küldd el fényképes Önéletrajzod a lenti e-mail címre!

Egyéb hasonló állások Önnek
Raktáros

Marosport Kft.

 A Marosport Kft. 24 éve ruházati nagykeresk...
Budapest, Pest

Mentor

Az Aegon Magyarország Biztosító Zrt. új képzés...
Budapest, Üllői út, Magyarország, Budapest

Értékesítési csoportvezető

Ha elégedetlen vagy jelenlegi munkáddal, ha n...