www.cvonline.hu

Hollandul beszélő informatikai ügyfélkapcsolattartó

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.26.
Jelentkezési határidő: 2014.03.25.
Hirdetés azonosító: 756943

Pozíció leírása / Job description

Ha magadra ismertél, ne tétlenkedj, jelentkezz!

Multinacionális partnerünk budapesti irodájába keresünk ügyfélkapcsolati munkatársakat IT területre.

Feladatok:

- Bejövő hívások és e-mailek fogadása és megválaszolása
- A felhasználók informatikai támogatása: alapszintű informatikai kérdések/problémák megválaszolása és megoldása német nyelven, erre a munkát megelőzően tréningen felkészítenek
- A munkához kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

- Kiváló holland nyelvtudás és középszintű angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
- Lendületes, nyitott személyiség

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

- Napi szinten használhatod nyelvtudásod egy nemzetközi csapat tagjaként
- Korrekt fizetés és juttatási csomag
- Tréningek a folyamatos fejlődésért

Szólj ismerőseidnek, barátaidnak is, mert hely még bőven akad!

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a