HOLLANDIA- betanított húsfeldolgozó munkatársakat keresünk azonnali kezdéssel!

Régió: Külföld

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 1071526
lejárt

Country:

Netherlands (+31)

Description of position:

Sertés belsőrészek feldolgozása Hollandia egyik legmodernebb és legnagyobb feldolgozó üzemében

Duties:

Holland megbízónk részére keresünk munkatársakat azonnali kezdéssel sertés belsőrészek feldolgozására. A belsőségekből kolbászt készítenek és a világ minden tájára exportálják a termékeket. A munkavégzés a legnagyobb és egyik legmodernebb Holland húsfeldolgozó üzemben folyik.

Requirements, skills:

Elvárások:

A munkavégzés tapasztalatot nem igényel, amit elvárnak:

• megbízhatóság

• dolgozni akaró és a nehéz fizikai munkát vállaló jelölteket várnak.

Known languages:

A munkakör nem igényel nyelvtudást

Short company info:

Amit megbízó cégünk kínál:

• Bérezés: nettó 1100 euró/hó

• heti 40 órás munkaidő

• hosszú távú munkalehetőség

• szállást biztosítanak, melynek költsége: 370 euro/hó

Munkavégzés helye: Hollandiában Apeldoorn és Boxtel városok

Additional info:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.