Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

www.cvonline.hu

Holland/flamand nyelvű ügyfélszolgálati munkatárs

Exact Solutions Kft.-Holland/flamand nyelvű ügyfélszolgálati munkatárs
Hozzáadva 2014.11.23.
Hirdetés azonosító: 381333

Nemzetközi partnercégünk számára keresünk munkatársat
Holland nyelvű ügyfélszolgálati munkatárs
pozícióba

Munkavégzés helye:
Budapest

Cégjellemzők:
A világ egyik legnagyobb angol vállalatának szolgáltatóközpontja Budapesten, akik több mint 100 ország számára nyújtanak szolgáltatásokat ügyfélszolgálat, pénzügy és beszerzés területén.

Feladatok:

  • Bejövő hívások és e-mailek megválaszolása holland nyelven a meglévő és új ügyfelek körében (vállalati ügyfelek, partnercégek)
  • Felmerülő kérdések, problémák megoldásában való közreműködés, ügyfél elégedettség folyamatos fenntartása
  • A meghatározott szolgáltatási előírások (Service Level Agreements) szerinti ügyfélszolgálati feladatok teljesítése (pl. megoldott ügyek százaléka)
  • Magasabb szintű beérkező ügyek (pl. jogi kérdések) továbbítása a megfelelő osztályoknak/személyeknek, az ügyek figyelemmel kísérése (pl. helyszíni csapat értesítése egy javítási munka esetén)
  • Futó ügyek megfelelő dokumentációja (loggolása) a beérkezéstől a megoldásig bezárólag

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi tanulmányok
  • Erős középfokú holland/flamand nyelvtudás
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny, de nem elvárás!
  • MS Office csomag ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség

Amit ajánlunk:

  • Erős, versenyképes fizetés és mellé egyéb juttatások (cafeteria, bónusz)
  • Fiatalos csapat, modern munkakörnyezet
  • Folyamatos tréningek, nyelvi képzések cégen belül
  • Könnyen megközelíthető munkahely
  • Cégen belüli rotációs lehetőség (akár külföldre is)

Budapest
Kategória
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat
Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Budapest

Részletek, jelentkezés

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése